Mobilny Psycholog

Moja droga zawodowa zaczęła się od prowadzenia korepetycji dla dzieci. Z czasem i wypracowanym wykształceniem oferowałam pomoc psychologiczną z dojazdem do domu. Chociaż nauka angielskiego i pokazywanie jej w sposób atrakcyjny dla dziecka było dla mnie niesamowitą drogą poznawania innych ludzi – dzieci i ich rodzin, to w powiązanej z tymi doświadczeniami psychologii i psychoterapii znalazłam swoje powołanie.

Dlatego Projekt Mobilny Psycholog jest naturalną kontynuacją mojego zaangażowania w zapewnianie osobom pomocy psychologicznej dopasowanej do potrzeb. Inspiracją dla powstania Mobilnego Psychologa było moje doświadczenie pracy w środowisku pacjenta.

Doświadczenia te nauczyły mnie, że wizyta pozwala na szybsze poznanie problemu, dokładniejszą diagnozę sytuacji i efektywniejsze podjęcie działań, które mogą poprawić samopoczucie i zwiększyć komfort życia.

Mobilny Psycholog to inicjatywa, która powstała, aby dawać wszystkim pacjentom potrzebującym pomocy u siebie w domu moc samostanowienia i sprawczość. Nieraz pokonanie bariery pozornie prostego dojazdu bywa życiowym przełomem.


Pierwszym krokiem w każdej zmianie jest przyjęcie odpowiedzialności za swoje życie. Jak bowiem możemy je zmieniać jeśli nie czujemy się za nie odpowiedzialni?

Irvin David Yalom, Kat miłości. Opowieści psychoterapeutyczne

%d bloggers like this: